Hakkımızda

İzan Hastanesi Klinik Konukevi, pre-op, post-op ve geriatrik tıbbi bakım hizmetleri ile fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarını otel konforunda hazırlanmış mekanlarda, sağlık profesyonelleri gözetiminde vermek üzere tasarlanmıştır.
İleri Yaş ve Engelli Bakımı ile Sağlık Turizmi alanında Türkiye’deki ilk uygulama örneklerinden biri olan İzan Hastanesi Klinik Konukevi, tatil imkânı ile bakım hizmetlerini bir araya getirmekte, uzun dönem tedavi alması gereken hastaların hastanede yatış sürelerini kısaltmakta, gerekli tıbbi desteği Özel İzan Sağlık Hastanesi’nin sorumluluğu altında, uzman sağlık kadrosu gözetiminde sunmaktadır.
İzan Hastanesi Klinik Konukevi, tarihi mirasın ve kültürel zenginliğin simgesi 6 bin yıllık kent Milas’ta, Uluslararası Bodrum-Milas Havalimanı’na 12 km mesafede, turizmin başkenti Bodrum ve gümrüklü limanına 43 km mesafede yer almakta, 4 mevsim turizme uygun iklimi ile farklı turizm aktivitelerine (Meryem Ana, Golf, Mavi Yolculuk vb.) aynı anda kolay erişim sağlamaktadır.
İzan Hastanesi Klinik Konukevi; Muğla, Milas, İzmir’de 5 şehir oteli bulunan İzan A.Ş.’nin turizm sektöründe 20 yılı aşkın başarılı deneyimi ile sağlık sektöründe on yıla yaklaşan uzmanlığının birleşimiyle kurulmuştur. 2007 yılından beri Milas’ın ilk ve tek özel hastanesi olarak faaliyet gösteren Özel İzan Sağlık Hastanesi’ne bağlı olarak kurulan Klinik Konukevimizin tüm faaliyetleri bağlı bulunduğu hastanenin sorumluluğunda düzenlenmektedir.

Görüş ve Önerileriniz