İnsan Kaynakları

İşe Alma ve Yerleştirme Sistemi

Boş kadrolarımıza, pozisyonun niteliklerine uygun kişiler arasından ve öncelikle kurum içinden temin edilmeye çalışılır. Boş kadro ihtiyacı iç kaynaklardan karşılanamadığı takdirde dış kaynaklara başvurulur. Dış kaynaklara başvurulması halinde aday tespiti için gazetelerde pozisyona ilişkin ilan yayınlanır. Yine bu süreçte kuruma bizzat yapılan iş başvuruları da değerlendirmeye alınarak pozisyona özgü bir aday havuzu oluşturulur. İşe alım sürecinde pozisyonun gerektirdiği teknik bilgi ve becerinin yanı sıra adayların hastanemizdeki değerleri, kurum kültürü ve yetkinlikleri ile ne ölçüde bağdaştığı da göz önünde bulundurulmaktadır. Hastane çalışanlarımızın kurum kültürüne bağlı, ekip çalışmasına inanan, iletişime açık, gelişmeye önem veren, dayanıklı, kültürler arası çalışabilen, hizmet kalitesini gözeten, katılımcı ve yenilikçi bireyler olmaları beklenilmektedir.
Yapılan görüşmeler neticesinde pozisyona en uygun bilgi, beceri ve yetkinliklere sahip, hastanemizin değerlerine ve kurum kültürüne en uygun adayın işe alımı gerçekleştirilir ve işe yerleştirme süreci yürütülerek kadro ihtiyacı tamamlanır.
Kurumumuza başvurmak istiyorsanız; internet sitemizde yer alan iş başvuru formu başlığı altında niteliklerinize uygun bir pozisyona başvurabilir ya da genel başvuruda bulunabilirsiniz. Genel başvuruda bulunduğunuzda özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacaktır ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle irtibata geçilecektir.

İş Başvuru Formunu Görüntülemek için lütfen tıklayınız. (Hastanenin başvuru formu)

Eğitim ve Gelişim Sistemi

Kurumumuzda bireysel ve kurumsal gelişimi desteklemek için yürütülecek eğitim ve gelişim faaliyetlerinin tüm çalışanlar için gerekli ve yararlı olduğuna inanılmaktadır. Hastanemizde eğitim ve gelişim faaliyetleri, yetkinlikler, akreditasyon standartları ve mesleki gereksinimler dikkate alınarak yapılan yıllık eğitim ihtiyaç analizine göre belirlenmektedir. Bu analizden çıkan sonuçlar dikkate alınarak eğitim ve gelişim planları hazırlanmaktadır.

Eğitimler; oryantasyon, kurum içi ve kurum dışı eğitimler olmak üzere planlanmaktadır. Hem sınıf içinde hem de elektronik ortamda verilen eğitimler konuya göre teorik ve pratik olarak gerçekleştirilmektedir.

• Kurum içi eğitimler, oryantasyon eğitimi, zorunlu eğitimler ve bölüme özgü mesleki eğitimler olarak sınıflandırılmaktadır.

Kurumumuzda işe yeni başlayan tüm çalışanlarımız için hem Eğitim Hemşiresi tarafından hem de görev yapacağı bölüm sorumlusu tarafından iki farklı oryantasyon programı uygulanmaktadır. Eğitim Hemşiresi tarafından gerçekleştirilen oryantasyon programında çalışanın kurumu yakından tanıması, kurum politikaları ve ortak uygulamalar hakkında bilgi sahibi olması ve kuruma uyum sürecini kolaylaştırıcı bazı temel eğitimleri alması amaçlanırken, bölüm tarafından yürütülecek programda çalışanın bölüme ve göreve özgü süreçleri ve uygulamaları rehber eşliğinde öğrenmesi hedeflenmektedir.

In: Author: rootİnsan Kaynakları için yorumlar kapalı

Şirket Bilgileri

Ticari Unvanı : İzan Otelcilik Turizm Ticaret ve İnşaat A.Ş.
Kuruluş Esas Sözleşmesinin İlan Edildiği TTSG Tarih ve Numarası :
Taahhüt Edilen Sermaye Miktarı :
Ödenmiş/Çıkarılmış Sermayesi :
Faaliyet Konusu : Hastane, sağlık hizmetleri
Paylarının Borsada İşlem Görüp Görmediği : Görmemektedir
Ortak Sayısı :
Ticaret Sicil Memurluğu :
Ticaret Sicil Numarası :
Vergi Dairesi : Muğla VD.
Vergi No : 671 005 2921
Merkez Adresi : Hayıtlı Mah. Atatürk Bulv. No:21 Milas/MUĞLA
Telefon Numarası : +90 252 513 10 50
Fax Numarası : +90 252 513 30 50
İnternet Adresi : www.izansaglik.com
Mesul Müdür : Op. Dr. Z. İbrahim ÖZMAN
Yönetim Kurulu Üyeleri :

In: Author: rootŞirket Bilgileri için yorumlar kapalı

Amaçlarımız

İzan Hastanesi Klinik Konukevi olarak, amaçlarımız;
• Uzak mesafelerden sağlık hizmetine erişim sağlamaya çalışırken sağlığından olanlara
• Bakım hastasını kimselere emanet edemeyip eve bağımlı kalanlara
• Uzun süreli rehabilitasyon sırasında evininin konforunu arayanlara
• Nekahet döneminde veya kronik bir hastalığa uyum sürecinde bakım hizmetlerine ihtiyaç duyanlara
• Profesyonelce bakım verilmeyen hizmet sunumlarında yaşanan psikolojik, fizyolojik, yatak yaraları, ilaç kullanım hataları, beslenme sorunları, hijyenik sorunlar, düşmeler ve benzeri daha pek çok soruna
günümüz yaşam kültürü ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler üretmek, sağlık hizmetini çağdaş standartlarda, bilimsel tıbbın ve geleneksel konukseverliğin en üst düzeyinde hastalarımıza yansıtmak, tedavileri süresince tüm konuklarımızın rahat etmelerini sağlamaktır.

In: Author: rootAmaçlarımız için yorumlar kapalı

Hakkımızda

İzan Hastanesi Klinik Konukevi, pre-op, post-op ve geriatrik tıbbi bakım hizmetleri ile fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarını otel konforunda hazırlanmış mekanlarda, sağlık profesyonelleri gözetiminde vermek üzere tasarlanmıştır.
İleri Yaş ve Engelli Bakımı ile Sağlık Turizmi alanında Türkiye’deki ilk uygulama örneklerinden biri olan İzan Hastanesi Klinik Konukevi, tatil imkânı ile bakım hizmetlerini bir araya getirmekte, uzun dönem tedavi alması gereken hastaların hastanede yatış sürelerini kısaltmakta, gerekli tıbbi desteği Özel İzan Sağlık Hastanesi’nin sorumluluğu altında, uzman sağlık kadrosu gözetiminde sunmaktadır.
İzan Hastanesi Klinik Konukevi, tarihi mirasın ve kültürel zenginliğin simgesi 6 bin yıllık kent Milas’ta, Uluslararası Bodrum-Milas Havalimanı’na 12 km mesafede, turizmin başkenti Bodrum ve gümrüklü limanına 43 km mesafede yer almakta, 4 mevsim turizme uygun iklimi ile farklı turizm aktivitelerine (Meryem Ana, Golf, Mavi Yolculuk vb.) aynı anda kolay erişim sağlamaktadır.
İzan Hastanesi Klinik Konukevi; Muğla, Milas, İzmir’de 5 şehir oteli bulunan İzan A.Ş.’nin turizm sektöründe 20 yılı aşkın başarılı deneyimi ile sağlık sektöründe on yıla yaklaşan uzmanlığının birleşimiyle kurulmuştur. 2007 yılından beri Milas’ın ilk ve tek özel hastanesi olarak faaliyet gösteren Özel İzan Sağlık Hastanesi’ne bağlı olarak kurulan Klinik Konukevimizin tüm faaliyetleri bağlı bulunduğu hastanenin sorumluluğunda düzenlenmektedir.

In: Author: rootHakkımızda için yorumlar kapalı